Всім прихильникам Horsch радимо уважно придивитися до нового самохідного обприскувача представленого на Дні Поля Німац - Horsch Leeb PT 330. Обприскувач показав себе просто бездоганно  та на змаганнях обприскувачів зацікавив багатьох, і от чим: 

·        Обприскувач оснащено новою системою контролю штанги BoomControlPro, яка дозволяє безпечно і максимально точно проводити роботи навіть на малій відстані від поверхні ґрунту. За рахунок автоматичного управління та сполук штанги і шасі досягається точне повторення поверхні поля що, в свою чергу,  мінімізує негативний вплив вітру і теплового потоку.

·        За допомогою двох гідравлічних циліндрів здійснюється управління стрілою. Циліндри автоматично підлаштовують її положення, компенсуючи нерівності поверхні. Це стало можливим із введенням в конструкцію надзвичайно швидкого гідравлічного клапана і спеціально розробленого нового програмного забезпечення.
Штанга Horsch Leeb PT кріпиться поруч з центром ваги таким чином, що відцентрові сили практично не впливають на положення стріли.

Нагадаємо, що компанія «Полетехніка» є №1 з продажів техніки Horsch у світі.

69002, Украина, г. Запорожье, ул. Космическая 121в
office@poletehnika.in.ua
098-931-31-31; 066-931-31-31