Компанія «Полетехніка» є не тільки офіційним дилером виробників техніки для сільського господарства, посівного матеріалу та засобів захисту рослин, а й відомим експортером, що входить до 20-ки найбільших в Україні.

Компанія «Полетехніка» успішно експортує як продукцію, вирощену на власних 50 000 га сільськогосподарських угідь, так і зерно аграрних виробників центральної та південно-східної України.

На світовому ринку сільгосппродукції Компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» представлена більше 10-ти років. За цей час ми здобули репутацію надійного партнера в бізнес-колах України, Європейського Союзу, країнах Північної Африки та Близького Сходу. Основним відправником товарів через морські порти України від імені Компанії «Полетехніка» виступає відома на аграрному ринку компанія ТОВ «Бізон-Імпорт», активний учасник міжнародних конференцій та аграрних форумів.

Зернові культури, що закуповуються, проходять попередній аналіз як у власній обладнаній лабораторії, так і в лабораторіях GAFTA і FOSFA акредитованих сюрвеєрських компаній. В очікуванні навантаження зерновим товарам забезпечені якісні умови зберігання у власних зерносховищах у порту міста Бердянськ.

Торговельний порт міста Бердянськ має 9 причалів, з яких 4 використовуються для завантаження зернових вантажів з нормою навантаження до 3500 тонн на добу, і має можливість приймати морські судна з максимальною осадкою - 7,7 м, максимальною довжиною - 225 м.

Більш, ніж 350 000 тонн зернових культур поставлено нами до країн Чорноморсько - Середземноморського басейну, Європи та Африки протягом 2016/2017 маркетингового року. Всього з 2009 року нашою Компанією було відправлено з морських портів України більш ніж 250 суден вантажомісткістю до 17 000 тонн зернових культур.

Компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» постійно збільшує обсяги торгово-закупівельної діяльності та розширює асортимент товарів.

У 2015 році Компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» вийшла на світовий ринок рослинної олії, та щороку збільшує обсяги виробництва та географію поставок продукції переробки насіння соняшнику, вирощеного в Україні – олії та шроту.

 

 

Закупівельні ціни
 

Продукція

Ціна, грн/т

 

СРТ-Бердянськ

Пшениця 2-й класс

5200

Пшениця 3-й класс

5000

 

 

Пшениця фуражна

4600-4700

Ячмінь

4600

Кукурудза

4400-4500

 

 

 

Переваги співпраці з нами:

- Форвардні закупівлі;

- Лабораторія;

- Зерносховища;

- Світова репутація надійного партнера.

Ми завжди відкриті для співпраці й готові розглядати пропозиції від потенційних партнерів!

 

Завантажити

Вимоги до якості зернових

 

 

 

Ми завжди відкриті для співпраці й готові розглядати пропозиції від потенційних партнерів!

4800+

 

Скачать

Требования к качеству зерновых

По вопросам закупки, цены и показателей качества обращайтесь по телефону:

 
(06153) 7-34-15

Наш адрес:

 
г. Бердянск, ул. Ул.Горького, 11