Merlo

 

Merlo відома, динамічна, сучасна промислова компанія, що має виключно приватний капітал для виробництва високотехнологічних машин.

Це створена підприємницька група, яка може претендувати на перше місце на всіх світових ринках і є міжнародною точкою відліку, коли мова йде про телескопічних навантажувачах.
  Група складається з компаній, створених для реалізації амбітного проекту: створення продуктів, спроектованих і побудованих повністю в Італії.

 

Досягнуте завдання.

Тому що Мерло не є «асемблером», а надзвичайно вертикальної промисловою компанією, яка розробляє, розробляє і виробляє в будинку більшість компонентів. Це дозволяє завжди знаходити оптимальне рішення для потреб клієнтів, досягаючи продуктів, розроблених і створених повністю в Італії.
Успіх Merlo в світі обумовлений його здатністю знати, як передбачити потреби ринків, і кожна вироблена машина доводить, що компанія зобов'язана пропонувати своїм клієнтам кращі технології, доступні сьогодні, з гарантією п'ятдесятирічного досвіду в дослідженнях та інноваціях.
Саме завдяки дослідженням, інноваціям і постійне заохочення нових продуктів компанія Merlo хоче ще більше зміцнити лідерство в передових технологіях та якість.
 
Група Merlo, заснована в 1964 році, налічує понад 1200 співробітників, а площа заводів Cuneo становить близько 220 000 квадратних метрів.
Більше 90% продукції експортується в усьому світі через комерційну мережу, розділену на 7 дочірніх компаній і понад 600 дилерів.
Merlo Group є лідером на ринку телескопічних навантажувачів з обертається вежею і в телескопічних навантажувачах з гідростатичною трансмісією.

 

Навантажувачі

Навантажувачі