Жниварка для збирання кукурудзи ZAFFRANI (Італія)

Завдяки довгому й успішному досвіду виробництва жниварок для збирання соняшника, ми пропонуємо рішення для збирання кукурудзи.

В останні 3 роки ми дуже серйозно попрацювали, щоб вивчити в різних умовах середовища роботу жатки, здатної задовольнити повністю вимоги українського аграрія.

Кукурудзяна жниварка ZAFFRANI гарантує швидкий та делікатний збір кукурудзи, ніжно затягуючи рослину вертикально вниз, так щоб отримати чистий продукт з мінімальними втратами.

  • Висока якість виконання всіх деталей.
  • Мінімальні витрати для управління та технічного обслуговування.
  • Швидка амортизація.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Кількість рядів, шт.

8

Міжряддя, мм

700

Вага, кг

2700

Довжина, мм

3200

Ширина, мм

6000

Висота, мм

1050

Обороти подрібнювача 

3150 об./хв.

Лапи для ущільнення стерні 

+

Сумісність

всі марки та види комбайнів

 

 

отзыв

Підписатися на нові відгуки:

Шанс АФ ТОВ (Харківська обл)
,
April 23, 2016
Оценка 4,7 из 5 ★★★★★

Кукурудзяну жниварку Zaffrani придбали в 2016 році. Зібрали приблизно 400 га кукурудзи. Агрегатували з комбайном New Holland СХ8.80. Завдяки технічним рішенням жниварки - урожай збирали зі швидкістю 12 км/год, при цьому отримуючи високу якість збирання і подрібнення стебел кукурудзи. Відзначимо, що після використання звичайної кукурудзяної жниварки, більш проблематично далі заорювати кукурудзу, в порівнянні з Zaffrani.
Після збирання кукурудзяною жниваркою Zaffrani - легко йде весь обробіток грунту. Ще важливий момент - захисні кожухи та ліфтера виготовлені з міцної листової сталі, оцинковані і пофарбовані порошковою фарбою, що робить їх надстійкими. Задоволені як жниваркою, так і комбайном New Holland СХ8.80.
Збирає якісно! Рекомендуємо!
Детальная информация:

тел.: 098 931 31 31; 066 931 31 31 E-mail: y.sokolovskaya@poletehnika.in.ua

Рекомендована с/г продукція: