ЖНИВАРКА CAPELLO - ЧЕМПІОН З ПРИБИРАННЯ КУКУРУДЗИ!

Жниварка Capello зменшує втрати качанів і зерна, скорочує витрати палива і споживання енергії від комбайна. Доведено, що жодне сільгосппідприємство після роботи Capello не перейшло на жниварки іншого виробника!
 
  1. Жниварка зменшує навантаження на комбайн завдяки меншій на 400 - 500 кг вазі (в порівнянні з конкурентами). Як матеріал обшивки, замість металу, використаний технополимер.
  2. Зберігає 18-20% ресурсу комбайна, а також економить близько 70-80 літрів палива за 8-ми годинну зміну. Мінімум елементів, що передають енергію, а отже, мінімум втрат енергії.
  3. Мінімізує втрати врожаю. Завдяки поглинанню удару технополімером, качани не вилітають за межі жниварки, а зерно не вилущується з качанів.
  4. Термін служби Capello Quasar при нормальних умовах експлуатації мінімум 7 років, що в 2 рази довше в порівнянні з конкурентами.
  5. Потреба в запасних частинах виникає в середньому не раніше 3-го сезону, при цьому вартість запасних частин за рік в 1,5 - 2,0 рази менше, ніж вимагають жниварки інших виробників.
  6. Технополимер, на відміну від металу, не схильний до корозії та вм'ятин, не вимагає підфарбовування і не вигоряє на сонці.
  7. При необхідності високих темпів збирання жниварка дозволяє працювати зі швидкістю до 12 км / год.

Технічні характеристики жниварки Capello

Модель

Quasar F8

Quasar F12 (нескладна)

Страна-виробник

Італія

Італія

Кількість рядків

8 шт.

12 шт.

Ширина міжряддя

70 см

70 см

Ширина жниварки

6,15 м

8,4 м

Вага

2 230 кг

3,650 кг

Комплектація

подрібнювач стебла

подрібнювач стебла

 

Жниварка для кукурудзи Capello
Жниварка для збирання кукурудзи Capello в роботі. Знаряддя забезпечує високу швидкість жнив і обмеження втрати качанів і зерна в будь-яких умовах. Висока продуктивність завдяки простому, але ефективному технічному рішенню. Можливість використання з комбайнами різних виробників.

Підписатися на нові відгуки:

Підписатися на нові відгуки:

Итоговая оценка 5 из 5 Кол-во отзывов 2
ТОВ «Нива»
,
April 3, 2016
Оценка 5 из 5 ★★★★★

Жниварка прибирає швидко, добре. Прибираємо до 80 га на добу, буває і 100 за сприятливих умов. Продуктивність у порівнянні з іншими жниварками набагато вище. Поломок не було взагалі. Тільки одні плюси!

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ «Олімп».
,
April 2, 2016
Оценка 5 из 5 ★★★★★

Перше, що нас зацікавило - легкість жниварки, більше півтонни різниці з аналогами. Жниварка швидкісна, дозволяє збирати кукурудзу високими темпами. Компактна, легко перевозити, легко ремонтувати. Виходу з ладу базових деталей не було. Одна з кращих жниварок!
Детальная информация:

тел.: 098 931 31 31; 066 931 31 31 E-mail: y.sokolovskaya@poletehnika.in.ua

Рекомендована с/г продукція: