КУРСОВКАЗІВНИК EZ-Guide 250

 
Trimble EZ-Guide 250 - це високоякісний дисплей і курсовказівник в одному корпусі, з можливостями початкового рівня, за доступну ціну. Ви можете додати системи EZ-Guide 250 допоміжних підрулюючим пристроєм EZ-Steer, забезпечуючи повний комплекс рішень для керування транспортним засобом. Система EZ-Guide добре підходить для польових робіт, які вимагають невисокої точності, таких як: обприскування і розкидання мінеральних добрив.
 
1. Установка і пуско-налагодження системи EZ-Guide 250 займає менше години, так само швидко освоюється система оператором. Повне управління системою здійснюється за допомогою 6 кнопок.
2. Наявність 7 шаблонів руху дозволить Вам найбільш точно підібрати необхідний спосіб руху транспортного засобу залежно від рельєфу і форми Вашого поля.
3. Яскрава панель з 15 світлодіодів виступає в ролі «електронного маркера» і дає візуальну інформацію про зняття транспортного засобу.
4. Кольоровий екран з діагоналлю 11 см має зрозумілий інтерфейс і рядок підказок. Робить настройку системи більш простою і зрозумілою, а також дозволяє побачити оброблені і необроблені ділянки, лінії водіння, зазначені неоднорідності поля.
5. Вбудований одночастотний GPS-приймач забезпечує субметровую точність (до 1 метра) при використанні PATCH антени. Також Ви можете отримати точність 25-30 см від ряду до ряду використовуючи антену AG-15.
6. Завдяки наявності роз'єму USB, Ви з легкістю можете зберігати звіти про виконану роботу, у форматі Microsoft World, або *. Shp - файли, які Ви можете обробляти з допомогою спеціалізованих програмних інструментів FarmWorks.
7. Економія від 2,5 $/га на розсіюванні, від 2 $/га на обприскуванні за рахунок зменшення перекриттів при виконанні даних операцій.
8. З новою функцією картографування меж полів, Ви самостійно зможете створювати карти полів, позначати їх неоднорідності та переносити на ПК для подальшої обробки та перегляду в безкоштовному програмному пакеті FarmWorks - View, який поставляється в комплекті з системою.
 
Унікальні ціни на курсовказівник Trimble EZ-Guide 250 від компанії Полетехніка:
 
- Курсовказівник в базовому виконанні, з патч антеною (точність до 50 см)
- Курсовказівник з додатковою антеною Ag-15 (точність до 30 см)
 
Щоб придбати даний курсовказівник, просто заповніть коротеньку форму натиснувши "дізнатися ціну", і наш фахівець з Trimble оперативно з Вами зв'яжеться і відповість на всі ваші запитання, та допоможе оформити вашу заявку.
* Дані ціни мають на увазі 100% передоплату, відправку НП (або іншою службою доставки) за рахунок одержувача, установку здійснює сам Клієнт.
 

 

Технічні характеристики курсовказівника EZ-Guide 250

Диагональ

11 см (4,3")

Розміри

230х125х70

Тип управління 

кнопочний

Приймач

GPS

Доступні рівні точності

EGNOS, WAAS, MSAS (субметрова точність)

Сумісність

Trimble EZ-Steer

 

 

Загальна відеопрезентація Trimble.

Продукція та рішення Trimble - це надійні і високоточні сервіси корекції , робота без зупинки навіть при втраті сигналу , можливість віддаленого доступу до дисплея з будь-якого місця. Інноваційні технології точного землеробства , створені для розвитку агробізнесу по всьому світу.

Підписатися на нові відгуки:

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ « Гарант Агро », Дніпропетровська область 

Директор Тимець Віталій Миколайович

«Я вважаю, що обов’язково треба мати автопілот і систему посекційного вимкнення. Навіть за умов мінімального перекриття на наших полях, перекриття можуть сягати 7 га. За допомогою системи відключення секцій ми уникаємо цих перекриттів і подвійного внесення гербіциду. Стосовно планів – треба йти у бік точного землеробства, це однозначно!» 

Детальная информация:

тел.: 098 931 31 31; 066 931 31 31 E-mail: y.sokolovskaya@poletehnika.in.ua

Рекомендована с/г продукція: