KVERNELAND - ПЛУГ, ЯКИЙ БУДЕ СЛУЖИТИ ВІЧНО!

Економічний, легкий, міцний і надійний плуг Квернеланд (Kverneland), виконаний за запатентованою технологією.  130 років досвіду в області розробки особливої ​​сталі і термічної обробки, привели до неперевершеній якості та зносостійкості. Завдяки високій якості роботи і довговічності, плуги Kverneland стали найвідомішими і затребуваними по всьому світу!

 1. Створена за запатентованою технологією сталь забезпечує неперевершену надійність знаряддя. Ви не знайдете жодного плуга Kverneland з проблемною рамою. Відгуки про рами плугів від господарств, що використовують знаряддя, найчастіше такі: "Ця рама буде працювати вічно!"

2. Універсальність плуга обумовлена ​​можливістю роботи як "в борозні", так і "по полю" завдяки спеціальному механізму зсуву плуга щодо осі трактора.

3. Зниження витрати палива за рахунок зменшеного ваги, конструкції корпусів і навантаження на навіску трактора забезпечує економічність використання знаряддя.

4. Якісна обробка за рахунок спеціального положення долота , лемеші відвалу для легшого врізання в ґрунт і обороту пласта.

 

 

 

Основні технічні характеристики Kverneland

Модель

RN

LO

Тип

Напівнавісний

Напівнавісний

Відстань між корпусами, см

100/115

85/100

Кліренс, см

70/80

70/80

Робоча ширина корпусу, см

35-45

35-55

Кількість корпусів

5-9

4-7

 

Підписатися на нові відгуки:

ПП АФ ім. Шевченка, Запорізька область.
Заступник директора Чуприна О.І.

Якість і продуктивність плугів Kverneland, мобільність в роботі непорівнянні з іншою технікою. Ідеальний переворот грунту, дуже рівне поле без гребенів і стиків. Дуже прийнятна ціна.
Детальная информация:

тел.: 098 931 31 31; 066 931 31 31 E-mail: y.sokolovskaya@poletehnika.in.ua

Рекомендована с/г продукція: