СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ TRIMBLE AUTOPILOT

В будь-яких умовах: вночі, в туман, в пилову бурю, проти сонця - автопілот Trimble проведе трактор ідеальним курсом. При цьому зменшить перекриття при посіві і не залишить огріхів. Максимум ефективності, економія пального, насіння, добрив и ЗЗР. Автоматизована система керування Trimble Autopilot забезпечує відтворювану з року в рік точність до 2 см від посіву до прибирання врожаю, при використанні будь-якого шаблону руху і дає змогу працювати з дивовижною точністю, незалежно від часу доби і метеоумов. 

  1. Система Autopilot вбудовується безпосередньо в гідравлічну систему транспортного засобу, забезпечуючи легкий доступ до приладової панелі. Вбудована в більшість сучасних тракторів, обприскувачів, комбайнів та іншу самохідну техніку, мінімізує необхідність в додатковому обладнанні. 
  2. Може встановлюватися як на підготовлену, так і непідготовлену самохідну техніку понад 50 виробників. 
  3. Зниження стомлюваності оператора і підвищення ефективності, а також можливість сконцентрувати максимум уваги на знарядді. 
  4. Підтримка рівнів точності від безкоштовних DGPS до комерційних Omnistar і виправлюючих  сигналів RTK.  
  5. Технологія компенсації нерівностей забезпечує точну роботу системи на схилах і полях з грубим рельєфом.  
  6. Завдяки наявності датчика кута оберту, точність не залежить від зносу механізмів рульового управління. 
  7. Можливість роботи «слід в слід» чи заходить в свій же слід. 
  8. Синхронізація роботи всіх машин, а також можливість дистанційного моніторингу роботи техніки завдяки бездротовій передачі даних.  

     

Система точного землеробства Trimble, відгук ТОВ "Терра"

Характеристики системи Trimble Autopilot 

Сумісність

CFX-750 або FMX

Работа на швидкості

від 60 м/год. до 40 км/год.

Гарантія 

2 роки

 

 

Загальна відеопрезентація Trimble 
Продукція і рішення Trimble – це надійні і високоточні сервіси корекції, робота без зупинки навіть за умов втрати сигналу, можливість віддаленого доступу до дисплея з будь-якої точки. Інноваційні технології точного землеробства, створені  для розвитку агробізнесу по всьому світу.

Підписатися на нові відгуки:

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ «Терра», Дніпропетровська область 

власник Дорошенко Олександр 

Придбали трактор  і сівалку з системою точного землеробства Trimble. Ця система дала економію по насінню 4-5%, якщо порахувати по площі, то тільки на насінні за рік було заощаджено 50-60 тисяч гривень. Збільшилась врожайність на 2-3 центнери на гектар. Завдяки навігації маємо змогу працювати цілодобово, виробляючи за добу 90-100 га. Тракторист відтепер тільки розвертає трактор – все інше робить навігація

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ «Руно Агрохолдінг», Київська область 

Головний інженер Квітка Анатолій Володимирович 

Особливо гарний результат системи Trimble показали на посіві просапних культур. Навігація дала нам можливість значно скоротити розворотні смуги при використанні 24-х рядної сівалки. Ми отримали чудовий результат за шириною стикових рядів. Технологія Trimble дала значне заощадження посівного матеріалу (до 5%), ЗЗР до 8%, палива до 10%. До 10% збільшилася швидкість посіву, з’явилася можливість працювати вночі. Ми створили повну картографію наших полів. За перший рік використання система окупилася на 80%.

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ «Гарант Агро», Дніпропетровська область 

директор Тимець Віталій Миколайович 

Я вважаю, що обов’язково треба мати автопілот і систему посекційного відключення. Навіть при мінімальних перекриттях на наших полях перекриття можуть сягнути 7 га. За допомогою системи відключення секцій ми уникаємо цих перекриттів і подвійного внесення гербіциду. Стосовно планів – треба йти в напрямку точного землеробства, це однозначно!
Детальная информация:

тел.: 098 931 31 31; 066 931 31 31 E-mail: y.sokolovskaya@poletehnika.in.ua

Рекомендована с/г продукція: