HORSCH MAESTRO SW - ВЕРШИНА ЕВОЛЮЦІЇ ТОЧНОГО ВИСІВУ!

 

сеялка хорш маэстро


Ідеально точний висів без пошкодження насіння, однаково якісний посів навіть різнокаліберного соняшнику, посівна кампанія в агрономічні строки, незалежно від площі посівів - непохитний кодекс роботи Horsch Maestro SW.

Ексклюзивна система AutoForce тільки на сівалках HORSCH Maestro!

Рівномірна і якісне закладення насіння просапних культур - запорука отримання максимального врожаю
Революційні результати багаторічних досліджень впливу окремих факторів на подальшу врожайність культур в різних кліматичних умовах на різних грунтах
Вирішальний фактор - рівномірна глибина і якість загортання насіння
 
  1. Посівна кампанія в агрономічні терміни завдяки середній робочій швидкості до 15 км/год і продуктивності до 400 га/добу (з Maestro 24 SW).
  2. Посів з точністю 99,5% -99,7%, висів навіть різнофракційного і дрібного насіння соняшнику з максимальною точністю, завдяки революційному дозатору, 6-ти комплектам дисків і електронній системі контролю висіву.
  3. Раціональний розподіл часу завдяки максимально швидкому завантаженню бункера 9000 л насінням і добривами 1 раз в робочу зміну.
  4. Економія дизпалива завдяки мінімальному тяговому зусиллю (від 270 к.с. для Maestro 24 SW).
  5. Повна автоматизація роботи сівалки - єдина сівалка, максимально адаптована для роботи з системами точного землеробства.
  6. підвищення продуктивності до 10% завдяки точності робіт до 2 см без використання маркерів і можливості працювати в темний час доби на максимальній швидкості;
  7. економія посівного матеріалу до 5% за рахунок системи контролю роботи секцій (автоматичне відключення секцій при перекритті);
  8. повний контроль роботи сівалки точного висіву в режимі on-line через інтернет (норми і точність висіву, робоча швидкість, місце розташування та ін.).

Section Control - Опція автоматичного відключення висівних апаратів на перекриттях і в клинах - дозволяє економити 5-6% посів матеріала. Для використання цієї опції трактор-тягач повинен бути оснащений навігацією (а краще системою автоматичного водіння) з точним сигналом.Section control

Найсучасніші системи автоматичного водіння вміють самостійно розгортати трактор в кінці гону, виглублять і заглубдять знаряддя на розвороті, зводить до мінімуму витоптування і вибирає оптимальну траєкторію руху знаряддя, що при роботі з таким широкозахватним знаряддям як Маестро значно спрощує роботу механізатора. Це збільшує ефективність використання посівної площі і ККД використання знаряддя.принцип работы сеялки,калибровки.Section control

Для сівалки Horsch Maestro існує система дистанційного моніторингу - логер. Він дозволяє дистанційно, з будь-якої точки світу (де є підключення до інтернет) контролювати всі параметри роботи трактора і знаряддя: швидкість, навантаження, норму, пропуски / двійники, облік висівного матеріалу. У комплекті з системою ми надаємо 3g планшет.

 

Дивітся ексклюзивне відео з навчання технології AutoForce від Полетехніка

Стаття про сівалку Horsch Maestro 24 SW


 

Технічні характеристики Horsch Maestro SW

Модель

Maestro 16 SW

Maestro 24 SW

Транспортна ширина / висота / довжина, м

3,50 / 4,00 / 8,06

3,50 / 4,00 / 9,70

Вага (з бункером) більше, кг

9 857

12 200

Ємність бункера добрива / насіння, л

2 000 / 7 000

Швидкість завантаження завантажувального шнека, кг/хв. (опція)

 –

400

Завантажувальний люк висіваючого бункера, добрива / насіння, мм

2450 х 660 / 800 х 600

2450 х 660 / 800 х 600

Дозуюча система

Дозуючий диск з відкритими назовні жолобами зі скребком

Привід висіваючого апарату насіння і добрив

Електропривід

Кількість рядів, шт.

16

24

Гідравлічне зусилля притиску на сошники, кг

125 – 300

Міжряддя, см

70

Розмір колес бункера

520 / 85 R 42

Глибина посадки, см

1,5 – 9,0

Робоча швидкість, км/год

2 – 12

Висота падіння насіння, см

45

Споживана потужність, кВт/к.с.

230

200 / 270

 
Horsch Maestro - Сівалка №1 у світі!

Підписатися на нові відгуки:

Сівалка Horsch Maestro 36.45 SW - опис, характеристики, можливості, демонстрація роботи, відгуки.

Підписатися на нові відгуки:

Сівалка точного висіву Horsch Maestro SW
Демонстрація сівалки точного висіву Horsch Maestro. Огляд принципу роботи висівного апарата на прикладі посіву кукурудзи, робота апарату на високій швидкості в тестовій лабораторії Horsch. Демонстрація в транспортному положенні, процес переходу в робоче положення, робота сівалки в полі.

Підписатися на нові відгуки:

Підписатися на нові відгуки:

Підсумкова оцінка 4,9 из 5 Кол-во отзывов 7
"АСТОРІЯ" Кіровоградська обл.
,
April 3, 2016
Оценка 4,7 из 5 ★★★★★

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ «Мелітопольська черешня»
,
April 2, 2016
Оценка 4,8 из 5 ★★★★★

З придбанням Horsch Maestro всі попередні сівалки відійшли в сторону. Сіємо просапні культури тільки цієї сівалкою. Horsch Maestro передбачає рівномірність посіву, закладення добрив - на 1,5-2 см нижче насіння. Сіяли до 200 га на добу навіть з не сильно потужним трактором.

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ «Гаврилюк»
,
April 1, 2016
Оценка 5 из 5 ★★★★★

Horsch Maestro ми використовуємо вже другий рік. Досягали до 15 км / год на посіві кукурудзи. Мінімум двійників і пропусків.

Підписатися на нові відгуки:

СТОВ «Гаврилюк»
,
March 25, 2016
Оценка 5 из 5 ★★★★★

З придбанням цієї сівалки ми вирішили безліч проблем: полібшились умови праці, час скоротився . Рівномірна глибина загортання насіння. По контролю висіву - відмінно. Закладення насіння, схожість - це все великий-великий плюс цієї сівалки!
отзыв

Підписатися на нові відгуки:

СТОВ "ЛНЗ-Агро", Черкаська область
,
March 3, 2016
Оценка 5 из 5 ★★★★★

Точність висіву сівалки Maestro дозволяє значно збільшити урожай, навіть при посіві недорого, разнофракційного насіння. Завдяки надійності, високій робочій швидкості 12 км / год і швидкому завантаженню бункера 24-х рядна Maestro замінила нам дві просапні імпортні 16-ти рядні сівалки.
отзыв

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ "Комінтерн-М", Запорізька область
,
April 3, 2016
Оценка 5 из 5 ★★★★★

У роботі з Horsch Maestro 24SW приємно здивувало, що, навіть при потужності трактора 270 к.с., продуктивність сівалки складає до 240 гектар за зміну з витратою палива всього 5-6 л / га. Після посіву з Maestro SW врожайність соняшнику підвищилася на 2-3 ц / га.
отзыв

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ «Руно-Агрохолдинг», Київська область
,
March 22, 2016
Оценка 4,9 из 5 ★★★★★

Надійність - це друге ім'я сівалки Horsch Maestro 24SW Ідеальна якість висіву і відсутність перекриттів досягається завдяки високій точності висіву та автоматичного відключення секцій при перекриттях. Це допомагає нам істотно економити посівний матеріал.

Підписатися на нові відгуки:

ТОВ "Комінтерн-М", Запорізька область
,
April 3, 2016
Оценка 5 из 5 ★★★★★

придбанням Horsch Maestro всі попередні сівалки відійшли в сторону. Сіємо просапні культури тільки цієї сівалкою. Horsch Maestro передбачає рівномірність посіву, закладення добрив - на 1,5-2 см нижче насіння. Сіяли до 200 га на добу навіть з не сильно потужним трактором.
Детальная информация:

тел.: 098 931 31 31; 066 931 31 31 E-mail: y.sokolovskaya@poletehnika.in.ua

Рекомендована с/г продукція: