GREAT PLAINS - ЯКІСНИЙ ПОСІВ НАВІТЬ В НАЙСКЛАДНІШИХ УМОВАХ!

Зернова механічна сівалка Great Plains 3S-4000 HDF - це високоефективна посівна техніка, з високою якістю висіву, рівномірною глибиною закладення і розстановки насіння з можливістю внесення добрив. Це дозволяє отримати дружні сходи, провести своєчасне збирання, отримати продукцію високої якості при низькій собівартості і, таким чином, підвищити рівень рентабельності.

 

ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:

 

 1. Сівалка проводить посів по традиційній і мінімальній технологіям обробки ґрунту, по стерні таких культур, як соняшник, озимий ріпак.

 2. Висока якість загортання насіння досягається завдяки подвійним дискам сошників з горизонтально зміщеною віссю на 1,27 см і механізму регулювання тиску на сошник до 115 кг, які легко проникають у ґрунт і прорізають стерню, тим самим, створюють ідеальну борозенку для насіннєпровода, який м'яко укладає насіння.

 3. Чудове копіювання рельєфу і постійна глибина посіву досягається за рахунок того, що кожен висіваючий сошник має свою незалежну підвіску з вертикальним ходом до 20 см.

 4. Висів насіння здійснюється з високою точністю як по глибині, так і по лінії посіву завдяки дуже маленькій висоті скидання насіння подвійних сошникових дисків.

 5. За кожним сошником розташоване прикочуюче колесо, яке забезпечує ідеальний контроль глибини і оптимальний контакт насіння з ґрунтом, дозволяючи ґрунтовій вологі вільно переміщатися по капілярах і не випаровуватися з поверхні ґрунту.

 6. На кріпленні сошника є додатковий отвір, що дозволяє переставляти його нижче для прорізання борозни по сліду трактора.

7. Бічні секції сівалки адаптуються до нерівностей поверхні поля незалежно від двох інших секцій, здатні відхилятися на 20 градусів вгору і на 15 градусів вниз.

 8. 3-х секційна рама складається вперед, що забезпечує швидке і зручне переміщення агрегату з поля на поле.

 9. Легкість транспортування сівалки повністю завантаженої насінням і добривами забезпечується завдяки посиленій рамі.

 

ЗРОБЛЕНО ПЕРЕДПРОДАЖНУ ПІДГОТОВКУ І КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

Якісний посів! Вигідна пропозиція!

 

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

 Робоча ширина захвату, м

12,2

 Транспортна ширина, м

4,7

 Висота, м

2,2

 Кількість секцій, шт.

3

 Ширина міжрядь, см

15

 Кількість сошників, шт.

78

  Глибина посіву, см

0-8

 Тиск сошника на грунт, кг

40-81

 Робочий хід сошника, см

20

 Обсяг бункерів, л

4510

 Привід дозатора

механічний

 Вага сівалки, кг

7983

 Швидкість руху, км / год

10-12

 Необхідна потужність трактора, к.с.

180 - 250

 

 

Детальная информация:

тел.: 098 931 31 31; 066 931 31 31 E-mail: y.sokolovskaya@poletehnika.in.ua

Рекомендована с/г продукція: