28 липня 2016 року Компанія ПОЛЕТЕХНІКА спільно з Basf та Limagrain провели День Поля на базі ТОВ «ВКФ Мелітопольська черешня».

На Дні Поля була представлена найкраща техніка в роботі. Такий формат заходу дав можливість аграріям оцінити роботу техніки особисто у реальних умовах, обмінятись досвідом експлуатації знарядь, обговорити переваги та економічні вигоди використання ресурсозберігаючих технологій. Понад 80-ти господарств з різних областей України: Херсонської, Запорізької, Миколаївської та Донецької завітали до нас у гості! Панувала святкова атмосфера та гарний настрій.

 Програма Дня Поля від компанії ПОЛЕТЕХНІКА була насиченою, інформативною та добре організованою.

 Серед представників наших партнерів були такі бренди:

 

   

 

Гості мали змогу оцінити роботу в полі обприскувачів Berthoud. Самохідний оприскувач Berthoud Raptor NEW продемонстрував бездоганну роботу по високорослому соняшнику. Кліренс 180 см дає можливість обробляти культуру на всіх фазах вегетації не пошкоджуючи її та не втрачаючи у швидкості. А колеса оприскувача ідеально потрапляють у міжряддя, не витоптуючи рядка.

Berthoud Tracker разом з трактором New Holland ТD5.110 показали високу швидкість обробітку, маневреність та ідеальну стабілізацію штанги оприскувача.

Демопосів зерновим комплексом HORSCH Pronto 12 NT переконав, що швидкий посів пшениці може і повинен бути високоякісним. За допомогою HORSCH Tiger 4 MT була продемонстрована система внесення міндобрив в ДВА ГОРИЗОНТА. Така технологія дає можливість отримувати економію добрив до 20% та 100% ефективність їх використання.

З лінійки HORSCH свою роботу показав HORSCH Joker 8 RT з трактором NEW HOLLAND Т8.390. Це знаряддя дає можливість працювати з максимальною швидкістю (15-20 км/год) при цьому витрати палива дискатора не перевищують 6л на гектар, а якість обробітку залишається ідеальною.

Виконання авторозвороту від Trimble разом з трактором New Holland T8.410 та дискатором HORSCH Joker 8 RT було точним на всі 100%! Вся техніка, яка поставлялася компанією ПОЛЕТЕХНІКА на День Поля, була оснащена опціями від Trimble.

Шоу від MANITOU! Своїми враженнями ділилися всі присутні. Бажаючі мали нагоду переконатися в легкості управління та універсальності MANITOU!

Демонстрація гібридів соняшнику від Limagrain та система захисту рослин від Basf показала відмінні результати та високу якість продукції.

Вся техніка доступна для замовлення! Ми працюємо для Вас!

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися за телефонами +38 061 228 32 11; 098-931-31-31; 066-931-31-31.

Дякуємо!

До нових зустрічей!

69002, Україна, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 121в
office@poletehnika.in.ua
098-931-31-31; 066-931-31-31