Щорічна конференція (дилерська зустріч) Trimble 2016. . Кращим дилером в Центральній та Східній Європі в 2016 році стала компанія «ПОЛЕТЕХНІКА».

 

У 2016 році вже традиційна щорічна дилерська зустріч партнерів Trimble пройшла в античному місті Афіни. Метою таких зборів є організація зустрічі дилерів Європи, Азії та Африки для обміну досвідом, підведення підсумків року, що минає, а також для складання планів на рік прийдешній.

 

Крім того, на подібних зустрічах проводять аналітику роботи дилерів кожного в своєму регіоні і нагороджують найсильніших. Кращим дилером в Центральній та Східній Європі в 2016 році стала компанія «ПОЛЕТЕХНІКА». Це означає, що компанія не тільки продала багато обладнання, адже крім цього фактору, до критеріїв нагороди враховується комплексний підхід. Розвиток нових продуктів, інвестиції в розвиток ринку, а також сприяння спільній роботі найбільших гравців сільськогосподарського ринку. Спільний проект Horsch і Trimble, де «ПОЛЕТЕХНІКА» об’єднала брендів-гігантів та стала платформою для удосконалення роботи на українських землях.

 

На конференції Trimble відзначили також дилерів Амстердама і Йоганнесбурга, кожен з яких став кращим в своєму регіоні.

 

Отримання цієї нагороди українською компанією відкриває перспективи для створення локалізованих рішень саме для нашого ринку. А це означає, що саме на нас буде орієнтуватися Trimble, виводячи нові продукти на ринок СНД. Саме тому компанію «ПОЛЕТЕХНІКА» можна назвати локомотивом інтеграції точного землеробства в сільське господарство України і СНД. «Приємно бути кращими дилерами кращого виробника», - підсумували в компанії «ПОЛЕТЕХНІКА».

 

Якщо Вас зацікавила інформація, просимо звернути увагу на посилання: http://www.poletehnika.com.ua/ua/news/trimble_2016 (Конференція на тему: «Точне землеробство від Trimble». ) 

 

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися за телефонами:

+38 098 931 31 31; +38 066 931 31 31

69002, Україна, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 121в
office@poletehnika.in.ua
098-931-31-31; 066-931-31-31