Компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» - один з лідерів українського ринку дилерів якісної сільгосптехніки. Тому, звичайно, ми не могли пропустити таку масштабну подію в аграрній сфері, як Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання ІнтерАгро 2016, яка пройшла з 8 по 11 листопада в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Стенд компанії «ПОЛЕТЕХНІКА» запам’ятався відвідувачам не тільки представленим різноманіттям техніки, ЗЗР та насіння від найкращих світових виробників: New Holland, Horsch, Berthoud, Manitou, Zaffrani, Kvernelend, Kinze, Hagie, Trimble, Basf, Monsanto, Syngenta, Limagrain. Увагу відвідувачів привертав також і креативний будиночок-стенд в екологічному стилі, де ми раді були вітати всіх наших дорогих гостей. У програмі компанії були ще й щоденні конференції «Точне землеробство», а також розіграші цінних призів.

Серед завдань, які ставили перед собою співробітники «ПОЛЕТЕХНІКИ», беручи участь у виставці, були познайомити клієнтів з компанією і скоординувати до потрібної їм техніки з нашого асортименту, проінформувати про переваги кожної одиниці. Також, ми допомогли підібрати посівний матеріал та засоби захисту рослин для кращого врожаю від АгроСервісу. Після купівлі техніки від кращих світових лідерів, добре мати завжди швидкий та надійний Сервіс. «Полетехніка-Сервіс» презентували себе як кращі з кращих в своїй роботі та готові завжди оперативно надати будь яку допомогу з сервісу. За чотири дні виставки на стенді компанії зареєструвалися близько 1 000 осіб!

 

Слід зазначити, що наші клієнти не тільки цікавилися інформацією про техніку, а й купували її прямо на виставці. Так, не відходячи від стенду, компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» продала 29 одиниць техніки таких брендів, як New Holland, Horsch, Berthoud, Manitou, Zaffrani, Kvernelend, Hagie, а ще близько десятка заявок вже очікують оплати.

Команда компанії «ПОЛЕТЕХНІКА» дякує всім за ці чотири дні приємної атмосфери та незабутніх вражень. Чекаємо на Вас в нашій дружній сім’ї!

З любов’ю, компанія «ПОЛЕТЕХНІКА»

Фотографії з нашого стенду Ви можете подивитися тут. (Гіперпосилання)

 

Ми тут:
 
https://www.facebook.com/poletehnika
 
http://ua.linkedin.com/in/poletehnika
 
https://plus.google.com/106368734081542068255
 
https://www.youtube.com/channel/UCH2Nw4o2Qzub2wNV6ediRWA/videos
 
https://www.instagram.com/poletehnika_ua
69002, Україна, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 121в
office@poletehnika.in.ua
098-931-31-31; 066-931-31-31