Трактор T5.120 компанії New Holland Agriculture отримує титул Кращого трактора спеціального призначення на церемонії вручення нагород Трактор року® 2017 [Tractor of the Year® 2017]

Техника new holland

·  Кращий в даному класі тракторів передній міст з підвіскою Terraglide™ у поєднанні з підвіскою кабіни Comfort Ride™ для максимального рівня комфорту роботи.

·  Бездоганна робота з фронтальним навантажувачем за рахунок ширшої рами кріплення та нового джойстика управління.

·  Розширений функціонал трансмісії Electro Command™.

·  Двигуни, оснащені компактною високоефективною системою селективної каталітичної нейтралізації вихлопних газів ECOBlue HI-eSCR для приведення трактора у відповідність вимогам екологічного стандарту Tier 4B, мають покращені експлуатаційні характеристики та на 24% більший коефіцієнт запасу крутного моменту.

·  Збільшена експлуатаційна ефективність за рахунок підвищеної вантажопідйомності триточкової навісної системи.

·  Новий передній міст посиленої конструкції, на який можна встановлювати колеса з 28-дюймовими шинами.

 

Трактор New Holland T5.120 був удостоєний звання Кращого трактора спеціального призначення на церемонії вручення нагород Трактор року® 2017 [Tractor of the Year® 2017], що проходила під час проведення виставки EIMA у м. Болонья, Італія. Журі, до складу якого входили 24 журналісти з провідних європейських сільськогосподарських видань, ознайомлювались з тракторами, що вийшли до фіналу, та випробували їх у полі протягом двох місяців, після чого визнали трактор T5.120 найкращим у своїй категорії.

Компанія New Holland оновила популярну серію своїх тракторів T5 – одних з найбільш продаваних у своєму сегменті потужності в Європі. Тепер машини цього модельного ряду не тільки відповідають нормам обмеження вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах Tier 4B, а ще й мають цілу низку нових функцій і вдосконалень, що сприяють підвищенню комфорту, ефективності та продуктивності роботи.

"Компанія New Holland завжди займала міцні позиції на ринку сільськогосподарської техніки зі своїми тракторами цього класу потужності, а вдосконалений модельний ряд T5 Tier 4B повинен закріпити наш успіх," пояснює Шон Леннон [Sean Lennon], голова відділу управління продукцією – трактори, телескопічні навантажувачі та системи точного землеробства PLM.

Бренд-президент компанії New Holland Agriculture, Карло Ламбро [Carlo Lambro], додав: "Титул "Найкращий трактор спеціального призначення 2017 року" – це чергове підтвердження довготривалого лідерства компанії New Holland на ринку тракторів середнього класу потужності. Ця винагорода є заслуженим визнанням важкої праці та відданості своїй справі всіх тих людей, що були залучені до робіт над вдосконаленням тракторів  серії T5: від наших конструкторських відділів до всіх працівників заводу в м. Єзі, які займались розробкою машин у відповідності з вимогами наших клієнтів."

Конструкція тракторів нової серії T5 Tier 4B була переглянута з урахуванням зростаючих потреб молочних та змішаних господарств, яким необхідний спритний трактор середньої потужності.

 

Кращий в даному класі тракторів передній міст з підвіскою Terraglide™ у поєднанні з підвіскою кабіни Comfort Ride™ для максимального рівня комфорту роботи

Основним вдосконаленням є можливість встановлення переднього моста з підвіскою Terraglide™, що вже відмінно зарекомендував себе в роботі. Замовивши його разом з опційною підвіскою кабіни Comfort Ride™, власники та оператори цих тракторів отримають практично той самий рівень комфорту, що властивий машинам більшого класу потужності. Передбачені в якості опції передні гальма значно покращують гальмівні характеристики машини.

У кабіні підвищеної комфортабельності VisionView™ розташування органів управління ретельно виважено, а нахил рульової колонки регулюється, завдяки чому все знаходиться буквально під рукою оператора. Панорамне лобове скло та великий очисник з кутом ходу 200° покращують видимість із кабіни в погану погоду. Також краще організовано простір всередині кабіни: з лівого боку сидіння з'явився додатковий відсік для зберігання речей оператора.

 

До змін, які помітні ззовні, належить вдосконалена система освітлення з новими потужними світлодіодними фарами робочого освітлення. Встановлювані у якості опції 8 світлодіодних фар забезпечують світловий потік інтенсивністю 15600 люмен та ширший промінь білого світла. У порівнянні з еквівалентними галогенними фарами, вони на 145% яскравіші, а також більш довговічні та менш енергоємні.

Ті, хто працюють з відповідним агрегатованим знаряддям, відчують всі переваги передбаченої в якості опції системи управління ISOBUS класу II, яка полегшує контроль та налаштування всіх агрегатів у комбінації з монітором IntelliView™ III.

 

Бездоганна робота з фронтальним навантажувачем за рахунок ширшої рами кріплення та нового джойстика управління

Нова широка рама зі встановленими за допомогою болтів кронштейнами кріплення та опційними боковими направляючими входять в пакет заводської підготовки для встановлення фронтального навантажувача.

Новий джойстик з механічним або електрогідравлічним управлінням, який має інтегровану функцію перемикання передач, спрощує роботу трактора T5 з навантажувачем і підвищує її ефективність, дозволяючи керувати трансмісією та навантажувачем за допомогою єдиного органа управління.

 

Розширений функціонал трансмісії Electro Command™

Нові автоматичні транспортний та польовий режими руху збагачують функціональні можливості трансмісії Electro Command, покращуючи керованість трактора. Під час руху по дорозі навантаження на оператора зменшується за рахунок спрощеного перемикання передач в автоматичному транспортному режимі, який ще й значно заощаджує пальне. В полі ж оптимальні експлуатаційні характеристики та економія пального досягаються завдяки автоматичному польовому режиму, який узгоджує частоту обертання двигуна та роботу трансмісії. Трансмісія Electro Command на 40 км/год з економічним режимом може додатково устатковуватись ходозменшувачем.

Крім того, тепер передбачено три програмованих налаштування швидкого перемикання напрямку руху вперед-назад, що дозволяє операторові регулювати чутливість реагування трансмісії. Ця функція особливо зручна для багатьох користувачів, які обладнують трактори такої потужності навісним навантажувачем.

 

Двигуни, оснащені компактною високоефективною системою селективної каталітичної нейтралізації вихлопних газів ECOBlue HI-eSCR для приведення трактора у відповідність вимогам екологічного стандарту Tier 4B, мають покращені експлуатаційні характеристики та на 24% більший коефіцієнт запасу крутного моменту.

Нова серія тракторів T5 представлена трьома моделями: 99-сильною T5.100, 107-сильною T5.110 і 117-сильною T5.120, максимальний крутний момент яких становить відповідно 430, 468 і 491 Нм при 1500 об/хв двигуна.

На всі ці машини встановлюються двигуни F5C з робочим об'ємом 3,4 л та паливною системою високого тиску Common Rail, оснащені компактною високоефективною системою селективної каталітичної нейтралізації вихлопних газів ECOBlue Compact HI-eSCR і системою рециркуляції вихлопних газів низького ступеню Low Rate EGR розробки та виробництва компанії FPT Industrial. Це робиться в рамках стратегії переходу компанії New Holland до екологічного стандарту Tier 4B, яка передбачає використання систем Compact SCR і Low Rate EGR на техніці невеликої потужності з невисокими вимогами до охолодження двигуна, для якої критично важливі ще й невеликі габаритні розміри. Все це покращує і без того вражаючі експлуатаційні характеристики трактора та забезпечує 24% приріст крутного моменту для ще вищої продуктивності роботи. Місткість бака для пального становить165 літрів, а для каталітичного реагенту AdBlue – 12 літрів.

Збільшена експлуатаційна ефективність за рахунок підвищеної вантажопідйомності триточкової навісної системи

Вантажопідйомність задньої триточкової навісної системи зросла до 5420 кг, одночасно з чим було покращено компонування виносних клапанів для простішого під'єднання агрегатованого обладнання. Експлуатаційна гнучкість трактора зросла завдяки багатофункціональній передній навісці, яка може піднімати обладнання вагою до 1850 кг, та передньому ВВП на 1000 об/хв.

 

Новий передній міст посиленої конструкції, на який можна встановлювати колеса з 28-дюймовими шинами

Вдосконалення ходової частини дозволили збільшити повну масу трактора з 7,4 до 8 тонн, а новий передній міст посиленої конструкції, який можна замовити в якості опції, надає можливість встановлювати 28-дюймові шини.

 

Модель

Максимальна потужність двигуна (к.с.)

Максимальний крутний момент (Нм)

Коефіцієнт запасу крутного моменту

(%)

T5.100

99

430

42

T5.110

107

468

43

T5.120

117

491

37


 

В основі доброї репутації компанії New Holland Agriculture лежить успіх наших клієнтів: сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на рослинництві та тваринництві, компаній-підрядників, виноградарів та комунальних господарств. Вони можуть цілковито покластися на щонайширший спектр інноваційної продукції та послуг, які ми їм пропонуємо: повну лінійку обладнання, від тракторів до машин для збирання врожаю та навантажувально-розвантажувальних і транспортних робіт, а також спеціалізовану фінансову підтримку від провідного фахівця в сільському господарстві. Висококваліфіковані спеціалісти міжнародної дилерської мережі New Holland та кожен її співробітник прикладають всіх своїх зусиль, щоб кожен наш клієнт отримав бездоганний досвід співпраці з нами. Для отримання більш детальної інформації про діяльність компанії New Holland Agriculture в Україні www.newholland.com/ua

New Holland Agriculture є торговельною маркою компанії CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) - загальновизнаного світового лідера у сегменті основних засобів виробництва, яка виготовлює широкий спектр техніки, представленої на усіх глобальних ринках. Подробиці про компанію CNH Industrial можна знайти на веб-сайті www.cnhindustrial.com

Відео:

 

 

Ми тут:

http://www.poletehnika.com.ua

https://www.facebook.com/poletehnika

http://ua.linkedin.com/in/poletehnika

https://plus.google.com/106368734081542068255

https://www.youtube.com/channel/UCH2Nw4o2Qzub2wNV6ediRWA/videos

https://www.instagram.com/poletehnika_ua

69002, Україна, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 121в
office@poletehnika.in.ua
098-931-31-31; 066-931-31-31