Період очікування посівної був плідним для Компанії ПОЛЕТЕХНІКА та наших любих клієнтів. Ми провели ряд лютневих та березневих зустрічей з ПОЛЕТЕХНІКА, де розповіли гостям про техніку Horsch та Berthoud, а також нашу новинку – навантажувачі Merlo, про точне землеробство Trimble, про тренди агротехніки (що ж нас чекає в недалекому майбутньому?) і, звичайно, про сучасні агротехнології – насіння, ЗЗР та добрива від Yara, Basf, Limagrain.

Зустрічі пройшли в затишній та дружній атмосфері, за ці два місяці ми зібралися в Київській, Миколаївській, Харківській, Полтавській, Донецькій, Луганській, Сумській, Дніпровській областях. Спеціалісти Компанії ПОЛЕТЕХНІКА поспілкувалися з трьома сотнями клієнтів і вдячні кожному за теплі  слова про нашу компанію, за довіру та цікавість, яку ви проявили до нас та нашої справи.   

Пасевич Антон Миколайович, заступник директора Світанок ФГ/Попасня:

 

«На семінарі сподобалося, думали про покупку Horsch Maestro, але сумнівалися. Після семінару відразу прийняли рішення все таки купувати. Замовили сівалку відразу наступного дня».

Лопатін Олег Володимирович, директор Топаз ТОВ:

 

«На семінарі все сподобалося, було дуже пізнавально, особливо інновації в точному землеробстві. Мене це цікавить, тому що техніка дорога, і механізатори нею неправильно працюють. Відразу після семінару ми замовили сівалку Horsch Maestro та навігацію Trimble до неї».

Кем Василь Вільгельмович, директор Веселинівська МТС ТОВ:

«На семінарі було багато цікавої інформації, сподобалося, що новинки висвітлювали, досидів від початку до кінця. Мені цікава тема точного землеробства та стрип-тілл. Поки купувати техніку не буду, але як тільки постане питання – буду звертатися до вас. І звичайно, я готовий відвідати наступний подібний семінар від Компанії ПОЛЕТЕХНІКА».

Колісник Дмитро Михайлович, заступник директора Златопіль СФГ:

«Семінаром дуже задоволені, він насичений інформаційно та піднімав актуальні питання з наших  потреб при роботі зі зміною кліматичних умов придбання. Дуже цікаво було послухати про телематику, що актуально та необхідно в кожному господарстві. Хочемо з вами попрацювати і поставити телематику на трактор New Holland Т7060. Тож, як вже будуть результати тестувань такої системи,  готові попрацювати по цьому питанню. Мені сподобалось, що не продавали, а саме розповідали, як воно працює, без нав’язування, що зазвичай бувають на подібних семінарах. З великим задоволенням готові приїхати ще на зустрічі із Компанією ПОЛЕТЕХНІКА».

Сіора Володимир Іванович, голова правління Дніпровські Зорі ПСП:

«Приємно було послухати про досягнення Компанії ПОЛЕТЕХНІКА. Я вкотре клієнт переконався в перевагах компанії, дуже сподобались виступи по техніці Horsch та добривам Yara. З ПОЛЕТЕХНІКОЮ працюю вже не перший рік і буду й надалі працювати саме з вами. Дуже зацікавили добрива Yara, тож я хочу спробувати попрацювати по цим добривам. Запрошуйте ще на подібні зустрічі, з великим задоволенням приїду!»

Поспілкувавшись з клієнтами, ми впевнилися в тому, що семінари були дійсно корисними, продуктивними та цікавими. Тож до нових зустрічей з Компанією ПОЛЕТЕХНІКА.

 

 

69002, Україна, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 121в
office@poletehnika.in.ua
098-931-31-31; 066-931-31-31