"Що посієш, те й пожнеш!" - Ми, Компанія "Полетехніка", як ніхто інший, розуміємо це. Маючи більше 40 000 гектарів посівних площ у південній та центральній Україні, за багато років плідної роботи, ми дослідним шляхом вибрали кращий асортимент посівного матеріалу, добрив та захисту рослин.

Всі продукти: насіння, добрива, ЗЗР, ми випробували на землях власних господарств у Запорізькій та Київській областях. Весь асортимент продукції пройшов жорстку ротацію на основі досягнутих результатів і, тільки після цього був запропонований нашим партнерам.

За 8 років на ринку ми заробили незаперечний авторитет і непохитне довіру партнерів. У Вас завжди є вибір. І якщо це вибір якісного продукту, а не фальсифікату, то ми завжди до Ваших послуг.

Серед асортименту продукції групи Компаній "Полетехника" Ви не знайдете нічого зайвого, тільки те, що ми випробували на власних полях

Ви завжди можете бути впевнені в якості та автентичності нашої продукції. Прозора політика роботи Компанії "Полетехніка" передбачає контроль з боку виробників.

На даний момент Компанія "Полетехніка" є лідером з продажу продукції Limagrain в Україні.

Тому, розширюючи межі своєї діяльності, з 2015 року ми стали офіційним дилером Monsanto - лідером серед виробників кукурудзи в світі.

Рекомндуємо:

Limagrain - рекордсмен за врожаями пшениці в світі і виробник насіння соняшнику №1 у Європі. Користується авторитетом серед сільгоспвиробників південних і східних регіонів України.

Syngenta - №1 за обсягами продажів насіння соняшника у світі.

Monsanto - лідер серед виробників насіння кукурудзи в світі, дуже популярний серед сільгоспвиробників центральних і західних регіонів України. Найавторитетніший і популярний серед українських аграріїв виробник засобів захисту рослин.

Basf - незаперечний лідер серед виробників засобів захисту рослин.

Пропонуємо вигідні умови співпраці із Компанією "Полетехніка"

- гнучкі умови співпраці;

- індивідуальні фінансові програмах придбання та ексклюзивні пропозиції від наших фінансових партнерів.

Детальна інформація про продукцію напрямку «Системи захисту рослин

Сверчков Дмитро, керівник напрямку: (067) 617 39 30

Ковальчук Ігор,  агроном  Компанії «Полетехніка»:  (067) 619 79 09

Фахівець з продажу насіння та ЗЗР 

Раєвських Анна (067) 618 37 26