Компанія «Полетехніка» є не тільки офіційним дилером виробників техніки для сільського господарства, посівного матеріалу та засобів захисту рослин, а й відомим експортером, що входить до 20-ки найбільших в Україні.

Компанія «Полетехніка» успішно експортує як продукцію, вирощену на власних 40 000 га сільськогосподарських угідь, так і зерно аграрних виробників центральної та південно-східної України.

На світовому ринку сільгосппродукції Компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» представлена більше 9-ти років. За цей час ми здобули репутацію надійного партнера в бізнес-колах України, Європейського Союзу, країнах Північної Африки та Близького Сходу. Основним відправником товарів через морські порти України від імені Компанії «Полетехніка» виступає відома на аграрному ринку компанія ТОВ «Бізон-Імпорт», активний учасник міжнародних конференцій та аграрних форумів.

Зернові культури, що закуповуються, проходять попередній аналіз як у власній обладнаній лабораторії, так і в лабораторіях GAFTA і FOSFA акредитованих сюрвеєрських компаній. В очікуванні навантаження зерновим товарам забезпечені якісні умови зберігання у власних зерносховищах у порту міста Бердянськ.

Торговельний порт міста Бердянськ має 9 причалів, з яких 4 використовуються для завантаження зернових вантажів з нормою навантаження до 3500 тонн на добу, і має можливість приймати морські судна з максимальною осадкою - 7,7 м, максимальною довжиною - 225 м.

Більш, ніж 310 000 тонн зернових культур поставлено нами до країн Чорноморсько - Середземноморського басейну, Європи та Африки протягом 2014/2015 маркетингового року. Всього з 2009 року нашою Компанією було відправлено з морських портів України більш ніж 160 суден вантажомісткістю до 17 000 тонн зернових культур.

Компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» постійно збільшує обсяги торгово-закупівельної діяльності та розширює асортимент товарів.

У 2015 році Компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» вийшла на світовий ринок рослинної олії. Ми розширили асортимент і географію поставок продукцією переробки насіння соняшнику, вирощеного в Україні. Через Дніпро-Бузький, Миколаївський та Бердянський морські порти, а також залізничним транспортом наше підприємство відправило більше 27 000 тонн олії та шроту до Індії, Ірану, Франції, Іспанії, Туреччини, Ізраїлю та Білорусі.

Компанія «Полетехніка» постійно веде закупівлю зернових культур.

Закупівельні ціни
 
Продукція
Ціна, грн/т
 
СРТ-Бердянськ
Пшениця 2-й класс  
Пшениця 3-й класс  
Пшениця 4-й класс   
Пшениця 5-й, 6-й класс  
Ячмінь  
Кукурудза  
Горох  
Сорго  

Переваги співпраці з нами:

- Форвардні закупівлі;

- Лабораторія;

- Зерносховища;

- Світова репутація надійного партнера.

Ми завжди відкриті для співпраці й готові розглядати пропозиції від потенційних партнерів!

Завантажити

Вимоги до якості зернових

По вопросам закупки, цены и показателей качества обращайтесь по телефону:

 
(06153) 7-34-15

Наш адрес:

 
г. Бердянск, ул. Ул.Горького, 11